Obarvěte své plány špendlíky!

Kdo by to byl řekl, že kus korku dokáže informativně zapůsobit na lidské mozkové buňky pro zlepšení koordinace a systematiky jednotlivých informací? Kolikrát se Vám již stalo, že jste na jeden týden měli naplánovaných tolik věcí, že jste na některé pro jejich rozsáhlý počet zapomněli? Pokud se budete pro další období svého života chtít vyhnout tomuto nepříjemnému životnímu stylu podepisujíc si ortel pro každou promarněnou příležitost, je vytvoření plánu pomocí korkové nástěnky pro Vás to pravé!

Korkové nástěnky

Jak již bylo zmíněno, https://m.mall.cz/ hlavním materiálem je využíván korek, a to přírodního charakteru. Myšlenky na nepříjemné vpichy po špendlících spolehlivě zamete pod koberec kvalitní odolný povrch každé korkové nástěnky!

Obarvěte své plány špendlíky!

Pro lepší rozlišení jednotlivých informací dle důležitosti obsahu, znázornění barev dle konkrétních dní, měsíců, zkrátka dle možností jsou společně v balení korkové nástěnky taktéž s materiálem montážního charakteru i barevné špendlíky, jejichž hlavička je vyrobena z plastu.

Ohodnoťte příspěvek